HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

2015-07-01

Ignalinos rajono apylinkės teismas sudarė bendradarbiavimo sutartį su sporto asociacija „Viksvojis“ ir dalyvaus projekte „Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo programa „Viksvelė 7“,

Plačiau Plačiau
 
2015-06-30

Liepos 1 dieną Panevėžio apygardos teisme pradeda dirbti du nauji teisėjai: Valdas Ciesiūnas ir Donatas Jatužis. Abu teisėjai į Panevėžio apygardos teismą paskirti Prezidentės dekretais.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-26

Pastaruoju metu Lietuva Europos Sąjungos lygmeniu linksniuojama kaip šalis, turinti daugiausiai kalinčių asmenų, tenkančių 100000 gyventojų, bei šiuo rodikliu lenktyniaujanti su Rusija ir Baltarusija. Nors skambinama pavojaus varpais dėl ypač didelio kalinčių asmenų Lietuvoje skaičiaus, visuomenės apklausos rodo, kad lietuviai pasisako už griežtas bausmes. Norėdami pakelti reitingus politikai nevengia aštrios retorikos siūlydami griežtinti bausmes už nusikalstamą veiką, o radikalesni kartas nuo karto siūlo grąžinti mirties bausmę.

Plačiau Plačiau
2015-06-23

Antradienį Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo trims piliečiams – 40-ečiui ir dviem 28 metų asmenims. Du asmenys Panevėžio miesto gyventojai, trečias – Anykščių r. gyventojas.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-16

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvęs Panevėžio policijos vyresnysis tyrėjęs V. S. kaltinamas partrenkęs pėsčiųjų perėja ėjusius tris žmones, du iš jų mirė. Teismas V. S. skyrė laisvės atėmimo bausmę 4 metams. Taikant BK 75 str. 1 bei 2 d., bausmės vykdymas atidėtas dvejiems metams ir 6 mėnesiams. Teismas tap pat jam skyrė baudžiamojo poveikio priemonę – uždraudė 3 metus vairuoti transporto priemones.

Plačiau Plačiau
2015-06-15

Šįkart žurnale – ypatingas dėmesys Lietuvos bausmių politikos klausimams. Išskirtiniame interviu su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininku Rimvydu Norkumi pokalbis apie visuomenėje nevienareikšmiškai vertinamą Lietuvos baudžiamąją politiką – ar ne per švelnus yra Lietuvos baudžiamasis įstatymas, ar visada tinkamai jį taiko Lietuvos teismai, ar visuomenės norai adekvatūs įstatymui? Anot pirmininko, teisingumą kiekvienas supranta skirtingai, o teismas turi jį vykdyti nepriklausomai nuo skirtingų nuomonių ir vertinimų.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-12

Šiandien, birželio 12 d., Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Panevėžio darbo biržos direktorius V. T. kaltinamas piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu ir kyšininkavimu, valdininkas M. D. kaltinamas piktnaudžiavimu, o žinomas panevėžietis triatlonininkas V. U. – apgaulingu apskaitos tvarkymu.

Plačiau Plačiau
2015-06-10

Trečiadienį Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje panevėžietis N. E. kaltinamas melagingai pranešęs apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę. Teismas jam skyrė galutinę subendrintą bausmę – 1 metus ir 6 mėn. laisvės apribojimą, taip pat įpareigojo dirbti arba užsiregistruoti darbo biržoje.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-08

Net ir patyrusiam vairuotojui praktinio vairavimo ir Kelių eismo taisyklių žinių egzaminą gali surengti situacija automobilių stovėjimo aikštelėje.

Plačiau Plačiau
2015-06-04

Birželio pradžioje Panevėžio apygardos teisme apsilankė bendrovės „Kalba.lt“ vasaros anglų kalbos stovyklos dalyviai su vadove Erika.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-02

Vakar Panevėžio miesto apylinkės teisme Seimo narių P. Urbšio ir V. Gailiaus iniciatyva vyko susitikimas su teismo darbuotojais. Seimo nariai kvietė darbuotojus padiskutuoti dėl Seimui pateikto teismų reformos projekto, kurį planuojama įgyvendinti nuo 2016 m. sausio 1 d.

Plačiau Plačiau
2015-05-28

Dar visai neseniai praūžus ažiotažui dėl Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybos iš lietuvės atimto vaiko, taip pat vis dažniau Lietuvoje keliamiems klausimams dėl tėvų teisių ir pareigų jų vaikų atžvilgiu, svarbu plačiau aptarti, kas yra tėvų valdžia vaikų atžvilgiu, kokios teisės ir pareigos tėvams yra įtvirtintos Lietuvos teisės aktuose, kokiais atvejais tėvams gali būti apribota tėvo ir (ar) motinos valdžia bei taikoma teisinė atsakomybė.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:2049344Šiandien:5536Dabar naršo:6