HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

tevų valdžia
2015-05-28

Dar visai neseniai praūžus ažiotažui dėl Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybos iš lietuvės atimto vaiko, taip pat vis dažniau Lietuvoje keliamiems klausimams dėl tėvų teisių ir pareigų jų vaikų atžvilgiu, svarbu plačiau aptarti, kas yra tėvų valdžia vaikų atžvilgiu, kokios teisės ir pareigos tėvams yra įtvirtintos Lietuvos teisės aktuose, kokiais atvejais tėvams gali būti apribota tėvo ir (ar) motinos valdžia bei taikoma teisinė atsakomybė.

Plačiau Plačiau
 
temide2
2015-05-27

Vakar Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį penkiems 17-20 metų amžiaus panevėžiečiams, kaltinamiems neteisėtai įsibrovus į sodo namelius ir pavogus svetimą turtą, kurio bendra vertė 1688,5 Eur.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-13

Informuojame, kad gegužės 13 d. nuo 20.00 val. iki 22.00 val. neveiks Panevėžio apygardos teismų interneto svetainė (www.pat.lt), kitų teismų interneto svetainės, teismų informacinės sistemos ir portalas www.e.teismas.lt.

Plačiau Plačiau
2015-05-13

Vakar Panevėžio miesto apylinkės teisme vyko pasitarimas dėl procesinių prievartos priemonių taikymo, integruotos baudžiamojo proceso sistemos (IBPS) specifikos ir bendros šios sistemos naudojimo praktikos.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-08

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti Panevėžio miesto teismai šiemet pakvietė miesto žurnalistus dalyvauti improvizuotame teismo posėdyje. Renginio dalyviai turėjo galimybę patirti, kaip jaučiasi liudytojas, nukentėjusysis, kaltinamasis, išsiaiškinti, ar lengva advokato ar prokuroro duona.

Plačiau Plačiau
2015-05-06

Panevėžio miesto apylinkės teismas vakar, gegužės 5 dieną, baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje nepilnametis moksleivis buvo kaltinamas padegęs šiaudus.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-06

Panevėžio miesto apylinkės teismas gegužės 5 dieną baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje M. Š. ir E. S., šiuo metu atliekantys laisvės atėmimo bausmes, kaltinami dėl grasinimo nužudyti ir turto prievartavimo.

Plačiau Plačiau
2015-05-05

Vakar, gegužės 4 dieną, Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo I. I., kuri įtariama pasmaugusi savo vyrą.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-24

Pasakyti „ačiū“ už puikiai atliktą darbą, regis, yra įprasta ir natūralu. Tie, kurie mums vienaip ar kitaip padeda, sulaukia nuoširdžios padėkos – gydytojai už rūpinimąsi mūsų sveikata, pedagogai – už suteiktas žinias, paštininkai – už atneštą į namus pensiją, o taksi vairuotojai – už tai, kad laiku nuvežė į reikiamą vietą. Teisėjai taip pat yra tie žmonės, kurie, galima sakyti, daliai visuomenės padeda spręsti problemas – atgauti skolas, nutraukti santuoką, pasidalyti turtą ar apskritai įvykdyti teisingumą. Apie tai, ar teisėjai sulaukia padėkos už savo darbą ir ar jos nusipelno šiandien kalbamės su Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku Laimantu Misiūnu.

Plačiau Plačiau
2015-04-20

2015 m. balandžio 16 d. Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėja (atstovė ryšiams su visuomene) Dalia Bartkevičienė ir administracijos sekretorė Sigita Liegytė dalyvavo renginyje „Ikimokyklinio amžiaus vaikų karjeros planavimas“.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-16

Pasakyti „ačiū“ už puikiai atliktą darbą, regis, yra įprasta ir natūralu – šiandien „Žinių radijo“ laidoje „Teisėjo komentaras“ su Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku Laimantu Misiūnau buvo kalbamasi apie tai, ar būna dėkingų bylininkų.

Plačiau Plačiau
2015-04-15

2015 m. balandžio 14 d. Utenos rajono apylinkės teisme apsilankė Krašuonos progimnazijos 5b klasės moksleiviai su klasės auklėtoja Jolita Šulskiene ir socialine pedagoge Violeta Vaičiūniene. Renginys organizuotas vykdant mokinių profesinį veiklinimą ir organizuojat atvirų durų dieną moksleivių tėvų darbovietėse pavadinimu „Šok į tėvų klumpes“. Organizatorių nuomone, mokiniams svarbu apsilankyti tėvų, globėjų, artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su jų profesine veikla bei stiprinti priimamus karjeros sprendimus.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1919308Šiandien:989Dabar naršo:8