HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

atsisiųsti
2014-08-13

Pasvalio rajono apylinkės teismo darbuotojai kartu su kitų institucijų pareigūnais aptarė bendradarbiavimo galimybes vykdant nepilnamečių nusikalstamumo bei teisės pažeidimų prevenciją.

Plačiau Plačiau
 
rastelis5
2014-08-13

Kad ir koks menkas atrodytų eismo įvykis, kurį jūs sukėlėte, pasitraukimas iš vietos gali brangiai kainuoti ir moraline, ir materialine prasme.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-08

Biržų rajono apylinkės teismas liepos 30 d. surašė teismo baudžiamąjį įsakymą, kuriuo 20 ir 19 metų Biržų rajono ir miesto gyventojams paskyrė po 780 litų baudas už tai, kad jie pagrobė svetimą turtą. Baudas nuteistieji įpareigoti sumokėti per tris mėnesius nuo teismo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo.

Plačiau Plačiau
2014-08-07

Jau antri metai Panevėžio miesto apylinkės teisme yra rengiamos teisinių žinių popietės miesto ir rajono vaikų vasaros stovyklų dalyviams.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-06

Liepos 31 dieną Visagino miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį narkotikų prekeiviams.

Plačiau Plačiau
2014-07-24

Panevėžio miesto apylinkės teismas per pirmąjį šių metų pusmetį išnagrinėjo 559 bylas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų ir 548 pažeidėjams skyrė nuobaudas. Ne kartą prasižengę ar eismo įvykį sukėlę asmenys, vairavę neblaivūs ir neturėdami teisės vairuoti, neteko automobilių ir turėjo sumokėti baudas arba praleisti mėnesį areštinėje. Vienoje byloje teismas priėmė nutarimą konfiskuoti traktorių, kuriuo buvo padarytas pažeidimas.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-21

Agentūros SOS VAIKAI vasaros stovyklos dalyviams Panevėžio miesto apylinkės teisme surengta popietė „Temidės šalyje“.

Plačiau Plačiau
2014-07-10

Liepos 9 d. Panevėžio apygardos teismas sulaukė netikėtų svečių. Iš įvairių pasaulio kampelių čia susirinko kažkada teismo pastate veikusios Panevėžio 3-iosios gimnazijos buvę mokiniai.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-07

2014 m. liepos 4 d. Kupiškio rajono apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis byloje, kurioje Kupiškio mieste gyvenančiam A. Z. buvo pareikšti kaltinimai patenkinus dalies šiuo metu jau bankrutavusios statybų bendrovės kreditorių reikalavimus, taip padarant žalą likusiems kreditoriams...

Plačiau Plačiau
2014-07-01

Birželio mėnesį apygardos teisme viešėjo trys įvairaus amžiaus moksleivių grupės: Panevėžio pradinės mokyklos trečiokai su mokytoja Laimute Žukauskiene, Kazimiero Paltaroko gimnazijos aštuntokai su auklėtoja Rima Vaišnoriene ir uždarosios akcinės bendrovės „Kalba.lt“ vasaros anglų kalbos stovyklos dalyviai su vadove Inga Miliukaite.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

Viso apsilankė:1229650Šiandien:834Dabar naršo:21