HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

grotos
2014-09-16

Panevėžio miesto apylinkės teismas rugsėjo 15 dieną paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį dviem vyrams ir dviem nepilnametėms, kurie naktį miesto centre apiplėšė panevėžietį ir po to apvogė jo butą. Nusikaltimo iniciatorius nubaustas 3 metų, jam talkinusi septyniolikmetė – aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausme. Kitiems dviem bendrininkams – jaunam vyrui ir šešiolikmetei moksleivei – teks pasėdėti areštinėje.

Plačiau Plačiau
 
antrankiai
2014-09-11

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apylinkės prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Panevėžio miesto gyventojui, policijos pareigūnui V.S.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-10

Panevėžio miesto apylinkės teismo kvietimu Aukštaitijos sostinėje lankėsi Vokietijos Liuneno miesto teisininkai. Svečiai ne tik susipažino su apylinkės teismo darbo ypatumais, bet ir dalyvavo konferencijoje bei skaitė pranešimus apie nepilnamečių teisinę atsakomybę.

Plačiau Plačiau
2014-09-03

Rugsėjo 3 d. Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti rezonansinę baudžiamąją bylą dėl septyniolikmetės merginos iš Dembavos (Panevėžio r.) išžaginimo ir itin žiauraus nužudymo.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-13

Pasvalio rajono apylinkės teismo darbuotojai kartu su kitų institucijų pareigūnais aptarė bendradarbiavimo galimybes vykdant nepilnamečių nusikalstamumo bei teisės pažeidimų prevenciją.

Plačiau Plačiau
2014-08-13

Kad ir koks menkas atrodytų eismo įvykis, kurį jūs sukėlėte, pasitraukimas iš vietos gali brangiai kainuoti ir moraline, ir materialine prasme.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-08

Biržų rajono apylinkės teismas liepos 30 d. surašė teismo baudžiamąjį įsakymą, kuriuo 20 ir 19 metų Biržų rajono ir miesto gyventojams paskyrė po 780 litų baudas už tai, kad jie pagrobė svetimą turtą. Baudas nuteistieji įpareigoti sumokėti per tris mėnesius nuo teismo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo.

Plačiau Plačiau
2014-08-07

Jau antri metai Panevėžio miesto apylinkės teisme yra rengiamos teisinių žinių popietės miesto ir rajono vaikų vasaros stovyklų dalyviams.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-06

Liepos 31 dieną Visagino miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį narkotikų prekeiviams.

Plačiau Plačiau
2014-07-24

Panevėžio miesto apylinkės teismas per pirmąjį šių metų pusmetį išnagrinėjo 559 bylas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų ir 548 pažeidėjams skyrė nuobaudas. Ne kartą prasižengę ar eismo įvykį sukėlę asmenys, vairavę neblaivūs ir neturėdami teisės vairuoti, neteko automobilių ir turėjo sumokėti baudas arba praleisti mėnesį areštinėje. Vienoje byloje teismas priėmė nutarimą konfiskuoti traktorių, kuriuo buvo padarytas pažeidimas.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1292992Šiandien:2227Dabar naršo:144