HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

2014-12-22

Ketvirtadienį Kupiškio rajono apylinkės teismas užbaigė šių metų liepos mėnesį gautą bylą pagal trijų Rokiškio rajono ūkininkų – R. Z., R. S. ir S. D. – pateiktus ieškinius dėl sutarčių, sudarytų su kooperatyvu „Pieno puta“, vieno iš punktų pripažinimo negaliojančiu, motyvuojant, esą sutartis sudaryta ūkininkams suklydus.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-18

2014 m. gruodžio 3 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Utenos rajono apylinkės teismo. Sutarties šalys, pasitelkdamos savo patirtį, žinias, žmogiškuosius bei kitus darbinius ir techninius išteklius, įsipareigojo bendradarbiauti, įgyvendinant vieną iš projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ veiklų – mokinių profesinį veiklinimą.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-16

2014 m. gruodžio 15 d. Petro Vileišio gimnazijos 1 d klasės moksleiviams pirmoji pamoka skyrėsi nuo kasdienių pamokų. Šią pamoką jie praleido Pasvalio rajono apylinkės teisme.

Plačiau Plačiau
2014-12-11

Panevėžio apygardos teismas pripažino Utenos r. gyventoją M. Š. (g. 1989 m.) kaltu dėl trijų žmonių nužudymo ir dviejų žmonių nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir skyrė jam 14 metų laisvės atėmimo bausmę. Kartu su bausme M. Š. paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – jam uždrausta vairuoti transporto priemones trejus metus.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-11

Panevėžio apygardos teismas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Plačiau Plačiau
2014-12-05

Gruodžio penktosios darbo dienos rytas Kupiškio rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas einančiam teisėjui Sauliui Vanagui prasidėjo kiek kitaip nei įprastai. Dar neišmušus aštuntai valandai, teisėjas skubėjo ne į nuolatinę darbo vietą teisme, bet į vieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos kabinetų, kur jo nekantriai laukė gausus gimnazistų būrys.

Plačiau Plačiau
 
2014-12-03

Šiandien, gruodžio 3 d., Panevėžio apygardos teismas pripažino kaltinamuosius Julių Jakubaitį (33 m.) ir Deividą Antanaitį (23 m.) kaltais dėl dembaviškės merginos itin žiauraus nužudymo. Teismas abiem kaltinamiesiems skyrė griežčiausią bausmę – laisvės atėmimą iki gyvos galvos. Bausmę skirta atlikti kalėjime.

Plačiau Plačiau
2014-11-26

Panevėžio miesto apylinkės teisme apsilankė būrys pradinukų, kurie susipažino su teismo veikla ir klausėsi KTU Vaikų universiteto dėstytojos skaitytos paskaitos apie vaikų teises bei pareigas.

Plačiau Plačiau
 
2014-11-26

Šiandien Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį Lietuvos partizano A. Kraujelio žūties (genocido) byloje. Vienintelį gyvą iš keturių kaltinamųjų – Marijoną Misiukonį teismas išteisino, konstatavęs, jog M. Misiukonis nepadarė veikos, turinčios šio nusikaltimo požymių.

Plačiau Plačiau
2014-11-26

Šiandien (lapkričio 26 d.) 15 val. Panevėžio apygardos teismas skelbs nuosprendį genocido byloje.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1526910Šiandien:1550Dabar naršo:10