HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

pat
2015-11-27

Lapkričio 27 d. Panevėžio apygardos teismas atmetė Utenos mero Alvydo Katino gynėjo skundą dėl pirmos instancijos teismo sprendimo, kuriuo Alvydas Katinas nušalintas nuo mero pareigų dviem mėnesiams.

Plačiau Plačiau
 
picture 035
2015-11-26

Socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“, kuriame dalyvauja šalies vaikų globos įstaigos tikslas, – supažindinti vaikų globos namų auklėtinius su įvairių profesijų atstovų atliekamu darbu. Tai padėtų vaikams lengviau apsispręsti, kuo jie ateityje norėtų būti, suteiktų įkvėpimo, ryžto ir drąsos ruošiantis savarankiškam gyvenimui. Prisidedant prie šio projekto įgyvendinimo, 2015 m. lapkričio 25 d. organizuota Pasvalio rajono Grūžių vaikų globos namuose gyvenančių vaikų ir auklėtojų išvyka į Pasvalio rajono apylinkės teismą.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-26

Kupiškio rajono apylinkės teismas parduoda 1995 m. automobilį VW VENTO (išregistruotas, benzinas, variklio darbinis tūris - 1781 cm3, variklio galia - 66 kw).

Plačiau Plačiau
2015-11-24

Utenos rajono apylinkės teismas prisijungė prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ketvirtus metus organizuojamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“. Ta proga lapkričio 23 d. teisme apsilankė vaikai iš Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro bei šio centro užimtumo specialistas Egidijus Kornevas.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-24

Siekiant didinti jaunų žmonių teisinį išprusimą, pasitikėjimą teismais, supažindinti su įvairių sričių teisininkų darbu, teismo darbuotojai organizavo 2-jų dalių renginį, kuris prasidėjo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje. 2015 m. lapkričio 23 d. gimnazijoje lankėsi Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėjai Dalia Bartkevičienė ir Julius Krištapaitis.

Plačiau Plačiau
2015-11-18

Lapkričio 17 dieną Panevėžio apygardos teisme su teisėjo darbu susipažino projekto „Diena su teisėju“ dalyvė panevėžietė Indrė Mikeškaitė.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-13

2015 m. lapkričio 12 d. Utenos rajono apylinkės teisme apsilankė Vyturių progimnazijos 7a klasės moksleiviai su ugdymo karjerai koordinatore Regina Zapolskiene.

Plačiau Plačiau
2015-11-12

Š. m. lapkričio 11 d. Biržų rajono apylinkės teisme įvyko darbo susitikimas su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato atstovais.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-12

Biržų rajono apylinkės teismas, prisidėdamas prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ bei sklaidos apie jį, pakvietė apsilankyti teisme VšĮ „Vaiko užuovėja“ auklėtinius.

Plačiau Plačiau
2015-11-06

Vakar, lapkričio 5 dieną, į Panevėžio apygardos teismą buvo sukviesti mažieji piešinių konkurso „Teismas gina žmones“ dalyviai. Piešinius konkursui piešė antrokai iš Panevėžio pradinės mokyklos bei trečiokai iš Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-04

Biržuose į paauglius šaudžiusį D. M. Panevėžio apygardos teismas lapkričio 3 dieną pripažino kaltu dėl vieno paauglio nužudymo ir kito jaunuolio nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Plačiau Plačiau
2015-11-04

Lapkričio 3 d. Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl nužudymo, svetimo turto sunaikinimo ir sugadinimo, vagysčių. Teismas pripažino molėtiškį A. A. kaltu ir skyrė jam subendrintą bausmę – laisvės atėmimą 19 metų. Pirmus 5 bausmės metus A. A. praleis kalėjime, likusius – pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:2510072Šiandien:366Dabar naršo:6