HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

resize_800x500__fdp9860
2015-07-23

Kupiškio rajono apylinkės teisme pradėjo dirbti naujas teisėjas. Lietuvos Respublikos Prezidentės liepos 22 d. dekretu paskirtas teisėjas Raimundas Rakauskas trečiadienį prisiekė Prezidentūroje, o šiandien jį sveikino teismo kolektyvo nariai.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-14

Nors informacijos apie telefoninius sukčius viešojoje erdvėje pateikiama daug, nusikaltėliai vis tiek išlieka aktyvūs ir randa būdų, kaip apgauti tiek jaunesnius, tiek vyresnius šalies gyventojus. Į telefoninių sukčių pinkles pakliuvo ir garbaus amžiaus Visagino gyventoja G. N., iš kurios apgaulės būdu išviliota daugiau nei 1900 eurų.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-10

Penktadienį Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Biržų miesto gyventojui T. K., gimusiam 1989 m., kuris įtariamas išgertuvių metu nužudęs moterį.

Plačiau Plačiau
2015-07-10

Panevėžio apygardos teismas pripažino Panevėžio viešbučio „Romantic“ savininkę D. K. kalta dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir pasikėsinimo sukčiauti. Verslininkei skirta subendrinta bausmė – beveik 17 tūkst. eurų bauda.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-09

Vakar, liepos 8 d., Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo dviem 19 ir 24 metų Panevėžio miesto gyventojams, kurie įtariami svetimo turto prievartavimu. Už šios nusikalstamos veikos padarymą numatyta didžiausia bausmė – 8 metai laisvės atėmimo.

Plačiau Plačiau
2015-07-01

Ignalinos rajono apylinkės teismas sudarė bendradarbiavimo sutartį su sporto asociacija „Viksvojis“ ir dalyvaus projekte „Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo programa „Viksvelė 7“,

Plačiau Plačiau
 
2015-06-30

Liepos 1 dieną Panevėžio apygardos teisme pradeda dirbti du nauji teisėjai: Valdas Ciesiūnas ir Donatas Jatužis. Abu teisėjai į Panevėžio apygardos teismą paskirti Prezidentės dekretais.

Plačiau Plačiau
2015-06-26

Pastaruoju metu Lietuva Europos Sąjungos lygmeniu linksniuojama kaip šalis, turinti daugiausiai kalinčių asmenų, tenkančių 100000 gyventojų, bei šiuo rodikliu lenktyniaujanti su Rusija ir Baltarusija. Nors skambinama pavojaus varpais dėl ypač didelio kalinčių asmenų Lietuvoje skaičiaus, visuomenės apklausos rodo, kad lietuviai pasisako už griežtas bausmes. Norėdami pakelti reitingus politikai nevengia aštrios retorikos siūlydami griežtinti bausmes už nusikalstamą veiką, o radikalesni kartas nuo karto siūlo grąžinti mirties bausmę.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-23

Antradienį Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo trims piliečiams – 40-ečiui ir dviem 28 metų asmenims. Du asmenys Panevėžio miesto gyventojai, trečias – Anykščių r. gyventojas.

Plačiau Plačiau
2015-06-16

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvęs Panevėžio policijos vyresnysis tyrėjęs V. S. kaltinamas partrenkęs pėsčiųjų perėja ėjusius tris žmones, du iš jų mirė. Teismas V. S. skyrė laisvės atėmimo bausmę 4 metams. Taikant BK 75 str. 1 bei 2 d., bausmės vykdymas atidėtas dvejiems metams ir 6 mėnesiams. Teismas tap pat jam skyrė baudžiamojo poveikio priemonę – uždraudė 3 metus vairuoti transporto priemones.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-15

Šįkart žurnale – ypatingas dėmesys Lietuvos bausmių politikos klausimams. Išskirtiniame interviu su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininku Rimvydu Norkumi pokalbis apie visuomenėje nevienareikšmiškai vertinamą Lietuvos baudžiamąją politiką – ar ne per švelnus yra Lietuvos baudžiamasis įstatymas, ar visada tinkamai jį taiko Lietuvos teismai, ar visuomenės norai adekvatūs įstatymui? Anot pirmininko, teisingumą kiekvienas supranta skirtingai, o teismas turi jį vykdyti nepriklausomai nuo skirtingų nuomonių ir vertinimų.

Plačiau Plačiau
2015-06-12

Šiandien, birželio 12 d., Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Panevėžio darbo biržos direktorius V. T. kaltinamas piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu ir kyšininkavimu, valdininkas M. D. kaltinamas piktnaudžiavimu, o žinomas panevėžietis triatlonininkas V. U. – apgaulingu apskaitos tvarkymu.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:2133136Šiandien:1141Dabar naršo:17