HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

021
2014-10-20

Trys Panevėžyje veikiantys teismai ir Panevėžio kraštotyros muziejus Konstitucijos ir Europos civilinės teisės dienos proga moksleiviams surengė ekskursiją po miesto vietas, susijusias su teismų istorija.

Plačiau Plačiau
 
sutartis su ktu
2014-10-17

Panevėžio miesto apylinkės teismas ir Kauno technologijos universiteto(KTU)Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-10

Penktadienį, spalio 10 d., Panevėžio apygardos teisme vyko Nacionalinės teismų administracijos (toliau – NTA) atstovų susitikimas su Panevėžio apygardos teismo veiklos teritorijoje esančių apylinkių teismų teisėjais.

Plačiau Plačiau
2014-10-01

Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Panevėžio apygardos teismo pirmininkas Artūras Ridikas ir Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkė Rita Dambrauskaitė lankėsi Šv. Juozapo globos namuose. Senoliams pirmininkai perdavė teismo darbuotojų dovanas – knygas.

Plačiau Plačiau
 
Konstitucijos egzaminą laikė teismo darbuotojai
2014-09-30

2014 m. rugsėjo 30 d. Teisingumo ministerijos organizuojamame Konstitucijos egzamine dalyvavo Ignalinos rajono apylinkės teismo raštinės vedėja Inga Sivickienė ir posėdžių sekretorė Lina Lukošiūnaitė.

2014-09-30

„Skaidrumas yra aiškumas, o aišku yra tai, kas suprantama", - teigiama naujausiame TEISMAI.LT numeryje. Kiek skaidrumas svarbus teismų darbe ir kaip jis suvokiamas šiuolaikinėje visuomenėje analizuojama straipsnyje „Skaidrumas ir pasitikėjimas XXI amžiuje“.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-30

Informuojame, kad 2014 m. spalio 2 d. nuo 17 val. iki 24 val. bus išjungti visi LITEKO infrastruktūros įrenginiai, todėl teismuose neveiks LITEKO sistema, o vartotojams bus nepasiekiamas teismo elektroninių paslaugų portalas www.e.teismas.lt.

Plačiau Plačiau
2014-09-29

Pasvalio rajono apylinkės teismo darbo krūvis tik didėja. Šių metų vasario mėnesį teismai kreipėsi į Nacionalinę teismų administraciją dėl kai kurių funkcijų, nebūdingų teismams ir nesusijusių su teisingumo vykdymu, atsisakymo, pavyzdžiui, leidimų parduoti arba įkeisti butą išdavimo.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-24

Panevėžio miesto apylinkės teismas ir Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka tapo socialiniais partneriais.

Plačiau Plačiau
2014-09-24

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Visagino savivaldybės merei D.Š.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1362271Šiandien:17Dabar naršo:2