HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

foto 1
2014-10-27

2014 m. spalio 24 d. Utenos rajono apylinkės teisme paminėta Konstitucijos ir Europos Civilinės teisės diena. Šiame renginyje teismo kvietimu lankėsi Utenos „Saulės“ gimnazijos moksleiviai, kurie atvyko kartu su mokytoja Daiva Jasaitiene.

Plačiau Plačiau
 
dsc_0018
2014-10-24

2014 m. spalio 24 d. Biržų rajono apylinkės teisme surengtas Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos paminėjimas. Renginyje dalyvavo dalis teismo darbuotojų ir Biržų „Aušros“ vidurinės mokyklos 7B klasės moksleiviai ir mokytoja.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-23

Panevėžio miesto apylinkės teisme jau ketvirtą kartą vyko Panevėžio miesto ir rajono gimnazijų moksleivių teisinių žinių konkursas „Protų kova“, skirtas Lietuvos Konstitucijos dienai ir Europos teisės dienai. Konkurso nugalėtojų taurė šįkart visam laikui iškeliavo į Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją.

Plačiau Plačiau
2014-10-20

Trys Panevėžyje veikiantys teismai ir Panevėžio kraštotyros muziejus Konstitucijos ir Europos civilinės teisės dienos proga moksleiviams surengė ekskursiją po miesto vietas, susijusias su teismų istorija.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-17

Panevėžio miesto apylinkės teismas ir Kauno technologijos universiteto(KTU)Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Plačiau Plačiau
2014-10-10

Penktadienį, spalio 10 d., Panevėžio apygardos teisme vyko Nacionalinės teismų administracijos (toliau – NTA) atstovų susitikimas su Panevėžio apygardos teismo veiklos teritorijoje esančių apylinkių teismų teisėjais.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-01

Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Panevėžio apygardos teismo pirmininkas Artūras Ridikas ir Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkė Rita Dambrauskaitė lankėsi Šv. Juozapo globos namuose. Senoliams pirmininkai perdavė teismo darbuotojų dovanas – knygas.

Plačiau Plačiau
Konstitucijos egzaminą laikė teismo darbuotojai
2014-09-30

2014 m. rugsėjo 30 d. Teisingumo ministerijos organizuojamame Konstitucijos egzamine dalyvavo Ignalinos rajono apylinkės teismo raštinės vedėja Inga Sivickienė ir posėdžių sekretorė Lina Lukošiūnaitė.

 
2014-09-30

„Skaidrumas yra aiškumas, o aišku yra tai, kas suprantama", - teigiama naujausiame TEISMAI.LT numeryje. Kiek skaidrumas svarbus teismų darbe ir kaip jis suvokiamas šiuolaikinėje visuomenėje analizuojama straipsnyje „Skaidrumas ir pasitikėjimas XXI amžiuje“.

Plačiau Plačiau
2014-09-30

Informuojame, kad 2014 m. spalio 2 d. nuo 17 val. iki 24 val. bus išjungti visi LITEKO infrastruktūros įrenginiai, todėl teismuose neveiks LITEKO sistema, o vartotojams bus nepasiekiamas teismo elektroninių paslaugų portalas www.e.teismas.lt.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1377195Šiandien:252Dabar naršo:11