HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

2014-09-30

Informuojame, kad 2014 m. spalio 2 d. nuo 17 val. iki 24 val. bus išjungti visi LITEKO infrastruktūros įrenginiai, todėl teismuose neveiks LITEKO sistema, o vartotojams bus nepasiekiamas teismo elektroninių paslaugų portalas www.e.teismas.lt.

Plačiau Plačiau
 
teismsas
2014-09-29

Pasvalio rajono apylinkės teismo darbo krūvis tik didėja. Šių metų vasario mėnesį teismai kreipėsi į Nacionalinę teismų administraciją dėl kai kurių funkcijų, nebūdingų teismams ir nesusijusių su teisingumo vykdymu, atsisakymo, pavyzdžiui, leidimų parduoti arba įkeisti butą išdavimo.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-24

Panevėžio miesto apylinkės teismas ir Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka tapo socialiniais partneriais.

Plačiau Plačiau
2014-09-24

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Visagino savivaldybės merei D.Š.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-16

Panevėžio miesto apylinkės teismas rugsėjo 15 dieną paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį dviem vyrams ir dviem nepilnametėms, kurie naktį miesto centre apiplėšė panevėžietį ir po to apvogė jo butą. Nusikaltimo iniciatorius nubaustas 3 metų, jam talkinusi septyniolikmetė – aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausme. Kitiems dviem bendrininkams – jaunam vyrui ir šešiolikmetei moksleivei – teks pasėdėti areštinėje.

Plačiau Plačiau
2014-09-11

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apylinkės prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Panevėžio miesto gyventojui, policijos pareigūnui V.S.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-10

Panevėžio miesto apylinkės teismo kvietimu Aukštaitijos sostinėje lankėsi Vokietijos Liuneno miesto teisininkai. Svečiai ne tik susipažino su apylinkės teismo darbo ypatumais, bet ir dalyvavo konferencijoje bei skaitė pranešimus apie nepilnamečių teisinę atsakomybę.

Plačiau Plačiau
2014-09-03

Rugsėjo 3 d. Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti rezonansinę baudžiamąją bylą dėl septyniolikmetės merginos iš Dembavos (Panevėžio r.) išžaginimo ir itin žiauraus nužudymo.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-13

Pasvalio rajono apylinkės teismo darbuotojai kartu su kitų institucijų pareigūnais aptarė bendradarbiavimo galimybes vykdant nepilnamečių nusikalstamumo bei teisės pažeidimų prevenciją.

Plačiau Plačiau
2014-08-13

Kad ir koks menkas atrodytų eismo įvykis, kurį jūs sukėlėte, pasitraukimas iš vietos gali brangiai kainuoti ir moraline, ir materialine prasme.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1319473Šiandien:1516Dabar naršo:38