HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

picture 005
2015-11-24

Siekiant didinti jaunų žmonių teisinį išprusimą, pasitikėjimą teismais, supažindinti su įvairių sričių teisininkų darbu, teismo darbuotojai organizavo 2-jų dalių renginį, kuris prasidėjo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje. 2015 m. lapkričio 23 d. gimnazijoje lankėsi Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėjai Dalia Bartkevičienė ir Julius Krištapaitis.

Plačiau Plačiau
 
20151123_152105
2015-11-24

Utenos rajono apylinkės teismas prisijungė prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ketvirtus metus organizuojamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“. Ta proga lapkričio 23 d. teisme apsilankė vaikai iš Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro bei šio centro užimtumo specialistas Egidijus Kornevas.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-18

Lapkričio 17 dieną Panevėžio apygardos teisme su teisėjo darbu susipažino projekto „Diena su teisėju“ dalyvė panevėžietė Indrė Mikeškaitė.

Plačiau Plačiau
2015-11-13

2015 m. lapkričio 12 d. Utenos rajono apylinkės teisme apsilankė Vyturių progimnazijos 7a klasės moksleiviai su ugdymo karjerai koordinatore Regina Zapolskiene.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-12

Š. m. lapkričio 11 d. Biržų rajono apylinkės teisme įvyko darbo susitikimas su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato atstovais.

Plačiau Plačiau
2015-11-12

Biržų rajono apylinkės teismas, prisidėdamas prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ bei sklaidos apie jį, pakvietė apsilankyti teisme VšĮ „Vaiko užuovėja“ auklėtinius.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-06

Vakar, lapkričio 5 dieną, į Panevėžio apygardos teismą buvo sukviesti mažieji piešinių konkurso „Teismas gina žmones“ dalyviai. Piešinius konkursui piešė antrokai iš Panevėžio pradinės mokyklos bei trečiokai iš Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos.

Plačiau Plačiau
2015-11-04

Biržuose į paauglius šaudžiusį D. M. Panevėžio apygardos teismas lapkričio 3 dieną pripažino kaltu dėl vieno paauglio nužudymo ir kito jaunuolio nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-04

Lapkričio 3 d. Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl nužudymo, svetimo turto sunaikinimo ir sugadinimo, vagysčių. Teismas pripažino molėtiškį A. A. kaltu ir skyrė jam subendrintą bausmę – laisvės atėmimą 19 metų. Pirmus 5 bausmės metus A. A. praleis kalėjime, likusius – pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
2015-10-27

Spalio 27 dieną Panevėžio apygardos teismas tenkino buvusio Panevėžio specialiosios mokyklos direktoriaus V. M. prašymą taikyti jam šių metų kovą įsigaliojusias Baudžiamojo kodekso nuostatas ir atidėjo jam skirtos laisvės atėmimo bausmės vykdymą trejiems metams. Teismas įpareigojo V. M. tęsti darbą ir per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį neišvykti už gyvenamosios vietos ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

Plačiau Plačiau
 
2015-10-26

Spalio 23-iąją Visagino miesto apylinkės teisme vyko atvirų durų diena, skirta paminėti Konstitucijos dieną, kartu ir supažindinti moksleivius su teismo veikla, teisėjo darbu. Teisme apsilankė nemažas būrys moksleivių iš Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos ir „Verdenės“ gimnazijos bei juos atlydėjusios mokytojos.

Plačiau Plačiau
2015-10-26

2015 m. spalio 23 d., minint Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną, Biržų rajono apylinkės teisme surengta Atvirų durų diena. Renginyje dalyvavo Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos 9B klasės moksleiviai ir mokytojos.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:2501081Šiandien:614Dabar naršo:11