HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

dsc_9599
2015-04-24

Pasakyti „ačiū“ už puikiai atliktą darbą, regis, yra įprasta ir natūralu. Tie, kurie mums vienaip ar kitaip padeda, sulaukia nuoširdžios padėkos – gydytojai už rūpinimąsi mūsų sveikata, pedagogai – už suteiktas žinias, paštininkai – už atneštą į namus pensiją, o taksi vairuotojai – už tai, kad laiku nuvežė į reikiamą vietą. Teisėjai taip pat yra tie žmonės, kurie, galima sakyti, daliai visuomenės padeda spręsti problemas – atgauti skolas, nutraukti santuoką, pasidalyti turtą ar apskritai įvykdyti teisingumą. Apie tai, ar teisėjai sulaukia padėkos už savo darbą ir ar jos nusipelno šiandien kalbamės su Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku Laimantu Misiūnu.

Plačiau Plačiau
 
dscn4272
2015-04-20

2015 m. balandžio 16 d. Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėja (atstovė ryšiams su visuomene) Dalia Bartkevičienė ir administracijos sekretorė Sigita Liegytė dalyvavo renginyje „Ikimokyklinio amžiaus vaikų karjeros planavimas“.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-16

Pasakyti „ačiū“ už puikiai atliktą darbą, regis, yra įprasta ir natūralu – šiandien „Žinių radijo“ laidoje „Teisėjo komentaras“ su Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku Laimantu Misiūnau buvo kalbamasi apie tai, ar būna dėkingų bylininkų.

Plačiau Plačiau
2015-04-15

Vakar, balandžio 14 d., Panevėžio miesto apylinkės teisme lankėsi Šveicarijos Konfederacijos atsakingų institucijų atstovų delegacija. Prieš įvykstant metiniam susitikimui dėl Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos įgyvendinimo, Šveicarijos atstovai išreiškė norą apsilankyti vienoje iš pavienio projekto „Vaizdo perdavimo, įrašymo ir saugojimo sistemos sukūrimas ir įdiegimas teismuose“ įgyvendinimo vietų.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-15

2015 m. balandžio 14 d. Utenos rajono apylinkės teisme apsilankė Krašuonos progimnazijos 5b klasės moksleiviai su klasės auklėtoja Jolita Šulskiene ir socialine pedagoge Violeta Vaičiūniene. Renginys organizuotas vykdant mokinių profesinį veiklinimą ir organizuojat atvirų durų dieną moksleivių tėvų darbovietėse pavadinimu „Šok į tėvų klumpes“. Organizatorių nuomone, mokiniams svarbu apsilankyti tėvų, globėjų, artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su jų profesine veikla bei stiprinti priimamus karjeros sprendimus.

Plačiau Plačiau
2015-04-15

Balandžio 16 d. (ketvirtadienį) „Žinių radijo” laidoje „Teisėjo komentaras” Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Laimantas Misiūnas kalbės apie tai, ar teisėjai sulaukia padėkos už savo darbą ir ar apskritai jos nusipelno.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-10

Šiandien, balandžio 10 dieną, Panevėžio miesto apylinkės teismą aplankė būrys moksleivių. Su teisėjo profesija susipažinti norėjo Juozo Miltinio gimnazijos gimnazistai ir Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos septintokai ir aštuntokai.

Plačiau Plačiau
2015-04-03

2015 m. kovo 27 d. Ignalinos rajono apylinkės teisme lankėsi 17 Ignalinos gimnazijos 2 c klasės moksleivių kartu su istorijos mokytoju Vitoldu Rinkevičiumi ir socialine pedagoge Jurgita Kolomijec.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-03

Balandžio 3 d. Panevėžio apygardos teismas pripažino nepilnametį Pasvalio r. gyventoją kaltu dėl motinos sugyventinio nužudymo ir skyrė jam 4 metų laisvės atėmimo bausmę. Netrukus pilnametystės sulauksiančiam jaunuoliui bausmę paskirta atlikti pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
2015-04-02

Panevėžio miesto apylinkės teismas balandžio 1 dieną baigė nagrinėti baudžiamąją bylą dėl palikimo be pagalbos, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei, dėl piktnaudžiavimo tėvų teisėmis ir pareigomis. Teismas paskelbė, kad išteisina Panevėžio rajono gyventoją I. G., kaip nepadariusią jai inkriminuotų nusikalstamų veikų.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-01

Pernai Biržų rajono apylinkės teisme išnagrinėtos 235 baudžiamosios bylos, 891 administracinių teisės pažeidimų bylos ir 1192 civilinės bylos. Kasmet teisme išnagrinėtų bylų skaičius padidėja daugiau kaip 100 bylų.

Plačiau Plačiau
2015-03-31

Šiandien, kovo 31 d., Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbė nutartį, kuria atmetė panevėžiečio gydytojo R. P. prašymą nutraukti jam iškeltą baudžiamąją bylą suėjus senaties terminui. Šioje byloje medikas yra kaltinamas piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu ir draudžiamų biomedicininių tyrimų su žmogumi ar žmogaus embrionu atlikimu.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:1814343Šiandien:414Dabar naršo:10