HerbasPanevėžio apygardos teismai

Naujienos

img_1706
2016-07-20

Liepos 20 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl 6 apylinkių teismų ir vieno administracinio teismo teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėja paskirta Skaistė Viburytė.

Plačiau Plačiau
 
p7130406
2016-07-15

Panevėžio miesto apylinkės teisme apsilankė dar viena Kalba.lt dienos stovyklautojų grupė. Šį kartą ekskursijoje dalyvavo septyni 8-12 metų vaikai. Pasak lydėjusios mokytojos, vaikai labai norėjo ateiti į teismo rūmus, susipažinti su darbu, apžiūrėti patalpas.

Plačiau Plačiau
 
2016-07-13

Liepos 12 dieną Panevėžio apygardos teisme dirbti pradėjo savanoriai. Tai – žmonės, kurie padės liudytojams ir nukentėjusiesiems susiorientuoti teismo aplinkoje, teiks praktinę informaciją, susijusią su teismo procesu ir jo eiga, supažindins su liudytojo ar nukentėjusiojo teisėmis ir pareigomis, išklausys ir padės teisme jaustis saugiau bei drąsiau.

Plačiau Plačiau
2016-07-01

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl drausminės nuobaudos lopšelio-darželio „Kregždutė“ direktorei S.G. skyrimo teisėtumo. S. G. pareikštas ieškinys Panevėžio miesto savivaldybei dėl jai skirto papeikimo panaikinimo atmestas.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-29

Šįkart TEISMAI.LT ypatingą dėmesį skiria pretendentų į teisėjus atrankos užkulisiams: kaip jaučiasi pretendentai į teisėjus dalyvaudami atrankose, kokie išbandymai jų laukia ir kaip jie vertina patį procesą? Į šiuos klausimus atsakome straipsnyje „Teisėjų atrankos užkulisiai: dėl ko nerimauja pretendentai į teisėjus?“

Plačiau Plačiau
2016-06-17

Birželio 20 d. Panevėžio miesto apylinkės teisme bus pradėta nagrinėti byla dėl galimo nusikalstamo medikų ir valdininkų bendradarbiavimo. Teismas aiškinsis, ar teisėtai Panevėžio ligoninės vadovas I. D. iškirto medžius savo privačiame sklype Panevėžio rajono Karsakiškio seniūnijos Startų kaime. Byloje taip pat bus nagrinėjamas Panevėžio rajono savivaldybės darbuotojų išduotos pažymos apie asmens gyvenamąją vietą teisėtumas.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-16

Įgyvendinant Vaiko gerovės 2016–2018 metų veiksmų planą, 2016 m. birželio 14-15 d. Pasvalio rajono savivaldybėje organizuoti mokymai vaiko gerovės srityje dirbantiems specialistams, kuriuose dalyvavo Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėja Dalia Bartkevičienė.

Plačiau Plačiau
2016-06-10

Panevėžio apygardos teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl nužudymo, vagystės, svetimo turto sunaikinimo.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-09

Vakar Panevėžio miesto apylinkės teisme apsilankė Kalba.lt dienos stovyklos moksleiviai. Septyni 9 - 12 metų vaikai kartu su mokytoja Aušra Vaitekūniene apžiūrėjo teismo patalpas, susipažino su teismo veikla.

Plačiau Plačiau
2016-06-02

Šiandien Panevėžio apylinkės teismo pirmininkė Virginija Svirplienė susitiko su žiniasklaidos atstovais pristatyti naujovių teisme, aptarti bendravimą ir bendradarbiavimą.

Plačiau Plačiau
 
2016-05-30

Gegužės 30 dieną Panevėžio apygardos teismas pradėjo nagrinėti civilinę bylą, kurioje investicijų bendrovė East Capital (LUX) Baltic Fund reiškia ieškinį AB „Rokiškio sūris“ direktoriui A. T. dėl žalos atlyginimo.

Plačiau Plačiau
2016-05-26

Šią savaitę Kupiškio rajono apylinkės teismą aplankė grupelė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir asociacijos „Novi Homines“ vykdomame projekte „Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ dalyvaujančių Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos I klasės moksleivių...

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI, 

Jūs apsilankėte Panevėžio apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Panevėžio apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją. 

 
Viso apsilankė:3245717Šiandien:1044Dabar naršo:4